Ehitus

Termokahanev kile on efektiivne ja tõhus kaitse ka ehitustel tellingutel ning ajutiste konstruksioonide katmisel.

Eco Wolf OÜ poolt kasutatav esmaklassiline tuld tõkestav termokile on UV kaitsega, tugev ja püsiv, mis loob trumminahalaadse, vee- ja rebenemiskindla katte ükskõik, mis mõõtudes või kujuga tellingutele. Kilet on olemas kuni 15m laiust ja seda saab lihtsalt “termokeevitada” omavahel kokku nii, et tekib üks pidev vahedeta paan ilma aukude ning vahedeta, mis tekivad tavapärase katmise korral presentkatete ning kiledega.

On võimalik katta terve hoone täielikult – ükski töö ei ole liiga suur!

Meie kile tõmbab tihedalt konstruktsioonide (või tellingute) vastu ning püsib turvaliselt paigal. Kattes oma tööala termokilega vähendate ka objekti soojendus/jahutuskulusid ehituse ajal. Meie tuld hülgav kile sisaldab spetsiaalseid lisandeid, mis lubavad tulel kustuda max 4 sek jooksul peale seda, kui tulekolle eemaladatakse materjali juurest.

Ehituses kasutatava kile tihedus on tavaliselt 150 mic (6 mil) – 300 mic (12 mil), sõltuvalt kaitse vajadusest ning kaetava ala mahust. Kilet on saadaval erinevates laiustes kuni 15 m ning pikkustes kuni 130 m. Kile on ilusasti rullis võimaldamaks selle transporti isegi sõiduautoga.

Eco Wolf OÜ | Rakvere tee 5-21, Kadrina, Lääne-Virumaa |E-mail: info@ecowolf.ee |Tel: +372 511 66 41