Merendus

Meie kattekile laotatakse paadile ja kahandatakse nii, et see tõmbub ümber paadi pingule. Erinevalt presendist on paadikattekile sõiduvahendi ümber tihedalt nagu trumminahk, mistõttu see kate tuule käes ei laperdada ega saa vigastada, mis on ka selle vastupidavuse saladus.

Termokahanevat kilet kasutatakse sageli paatide hoiustamisel. See kile ei laperda tuules nagu present ning köied ei peksa vastu paati. Vedades oma vara treileril või tekilastina, mõjutavad seda loodusjõud, keskkonnatingimused ja muud ohud. Pikkade maismaa- ja merereiside korral kaitseb termokahanev kattekile pikaajalisel ebasoodsates ilmaoludes viibimisel tekkida võivate kahjustuste ning veol tekkiva määrdumise eest.

Eco Wolf OÜ-lt võib küsida teenust oma toodete katmiseks (turn-key) või materjale katmise iseseisvaks teostamiseks (starting kit). Eco Wolf OÜ tootevalikusse kuuluvad maailma parimate tooted – Dr.Shrink kiled ning tarvikud, Shrinkfast kuumapüssid, Transhield termokahanevad õmmeldavad katted, VCI2000 korrosioonivastased tooted, Ripack termokahandamiseks vajalikud seadmed jne.

Eco Wolf OÜ | Rakvere tee 5-21, Kadrina, Lääne-Virumaa |E-mail: info@ecowolf.ee |Tel: +372 511 66 41