Tööstus

Termokahanevad ning korrosioonivastased katted teie toodetele

Termokahaneva kilega on võimalik katta põhimõtteliselt kõike (olenemata suurusest)! Sisse on võimalik pakkida peaaegu igas suuruses objekte alustades väikestest masinatest ning lõpetades suurte majadega! Eriti korrosioonitundlikud objektid saab katta spetsiaalse VCI-kattega (Volatile Corrosion Inhibitor) ning objekt jääb puutumatuna kaetult korrosioonivabaks vähemalt kaheks aastaks. Korrosioonivastast katmist teostame VCI2000 toodetega.

Termokahaneva katte puhul laotatakse kattematerjal kaitset vajavale tootele ja kahandatakse nii, et see tõmbub ümber toote pingule. Erinevalt presendist on termokahanev kate toote ümber tihedalt nagu trumminahk, mistõttu see kate tuule käes ei laperdada ega saa vigastada, mis on ka selle vastupidavuse saladus.

Suurte toodete veol raudteel, maanteel või mööda merd, mõjutavad seda loodusjõud, keskkonnatingimused ja muud ohud. Pikkade maismaa- ja merereiside korral kaitsevad meie katted pikaajaliselt ebasoodsates ilmaoludes viibimisel tekkida võivate kahjustuste ning veol tekkiva määrdumise eest.

Eco Wolf OÜ | Rakvere tee 5-21, Kadrina, Lääne-Virumaa |E-mail: info@ecowolf.ee |Tel: +372 511 66 41